חברת אביב צבעים פעילה בתחום הצבע והשיפוצים
למעלה מ 30 שנים

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים| או חייג/י: 0502155220

מחיר צביעת בית פרטי

מעוניינים לדעת כיצד להעריך מחיר צביעת בית פרטי? הדבר מתבסס על מספר פרמטרים. ראשית כל, גודל הנכס. כאשר הבית גדול יותר, מחיר הצביעה עולה, אבל החדשות הטובות הן שזה לא מדד לינארי. מחיר צביעה לחדר יחיד הוא 900 ₪ אם היא ריקה וצביעת התקרה לא נכללת בפרויקט. האם זה אומר שצביעת 2 חדרים, תחת תנאים דומים, תעלה 1,800 ₪? תתפלאו, אבל לא. המחיר יהיה כ- 1,280 ₪ ברבים מהמקרים.

בהמשך המאמר – נפרט מהם המחירים עבור צביעת בתים בעלי מספר משתנה של חדרים. הפרמטר השני הוא סוג הצבע: התבססות על צבע אקריל בסיסי, אל מול טקסטורת צבע מינרלית מחוספסת דמוית אבן, או תערובת צבע המשלבת עיצוב זה עם העיצוב האקרילי. 

כיצד תערובת הצבע משפיעה לנו על המחיר?

אם הצבע מספק אלמנטים פונקציונאליים שהם מעבר לעיצוב, כמו למשל אי חדירות מים מחד ואוורור אדים מאידך, כמו גם עמידה בתקן 1731 לחומרי צבע של מכון התקנים הישראלי, הוא צפוי להיות יקר בהתאם. מאידך, ישנו גם אלמנט עיצובי. אם הביקוש לצבע בעל טקסטורה וגימור מסוימים מקובל אצל פרטים רבים ונרכש על ידם לעתים תכופות, מחירו צפוי להאמיר בהתאם לביקוש החדש שנוצר.

מהו מחירון צביעת בית פרטי על פי מספר חדרים?

יש לחלק את סוג הבתים הפרטיים לשתי קבוצות, עם רמות שונות של מחיר צביעת בית פרטי: צריפים, לעומת וילות רחבות יריעה. צריפים הם בתים פרטיים צמודי קרקע עם 1-2 חדרים, לרוב חד קומתיים.

צביעת דירת צריף ריקה תעלה לכם 980-1,400 ₪, תלוי בהכללת התקרה בפרויקט, או לא. בבתים גדולים, המיועדים למשפחות של 4-5 איש, המחיר צפוי לנוע בטווח המחירים 1,450-5,600 ₪, כשהמחיר הנמוך מציין דירת 3 חדרים לא מאוכלסת וללא צביעת תקרה. בשונה מכך, פרויקט של 5,600 ₪ נועד לבית עם 5 חדרים, מאוכלס מלא וכולל צביעת תקרה.

עוד בנושא תמצאו בפוסט – מחיר צביעת דירה 3.5 חדרים.

מה העבודה כוללת?

צביעת הקירות מבפנים, על כל החדרים, צביעת קירות חיצוניים בתערובות צבע ייחודיות המתאימות לכך. ניתן לבחור בעיצוב כפרי המבוסס על תערובת הצבע "ווגה" ובעיצוב רגיל המבוסס על תערובת "צבעוני" האקרילית של נירלט. ניתן לשלב בין ה- 2 באמצעות סדרת "נטורל" ולספק לבית שלכם את כל מה שהוא צריך בשביל להתחדש!

לפתיחת צ'ט
צריכים עזרה?
אביב צבעים
שלום לך,
איך אנחנו יכולים לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן