חברת אביב צבעים פעילה בתחום הצבע והשיפוצים
למעלה מ 30 שנים

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים| או חייג/י: 0502155220

צביעת דירה שכורה

צביעת דירה שכורה קוראת במקרים בהם בעל הדירה מחייב את הדיירים לבצע תיקונים או לצבוע בסיום חוזה השכירות. בדרך כלל, בעלי דירה נוהגים להכניס לחוזה השכירות את חובת צביעת הדירה מצדו של הדייר בסיום המגורים. 

האם זה משהו שאתם חייבים לעשות, כשוכרים? אם חתמתם על זה בחוזה, התשובה היא כן. אבל גם אם לא חתמתם, בממד האנושי – מדובר בדירה שהשתמשתם בה, היקירות התבלו ונעשה בהם שימוש – ככל הנראה על ידכם, ולכן מן הראוי להשאיר את הדירה עם קירות נקיים וצבועים – אם לא לטווח ארוך, אז לפחות לדיירים שיבואו אחריכם.

עלות הצביעה

בשונה מצביעת בית פרמננטי – בו אתם גרים לשנים ארוכות, צביעת דירה שכורה לא נחשבת יקרה, אבל צריך לדעת על מה להוציא את הכסף, ואיך. מבחינת המשאב עצמו, קרי – חומר הצבע, חשוב להשקיע בחומר יוקרתי ויציב, על מנת שתוצאת הצביעה שלכם תהיה טובה. 

רכישת צבע זול צפויה לגרום לכם להשאיר עבודה לא מקצועית שלא תיראה כמו משימת צבע בסיסית אפילו – ללא השקעה של 8-9 שעות. 

עם צבע יקר, שנובע מתערובת אקרילית, ניתן עם שכבה אחת של שעה וחצי עד שעתיים עבור דירת 3 חדרים – לסיים את המלאכה. לכן, המחיר זול בעיקר בשל משאבי זמן מועטים ויישום שכבת צבע אחת. בחומר הצבע עצמו היינו ממליצים לכם להשקיע ולרכוש אקרילי.

*למידע נוסף על מחיר צביעת בית פרטי או דירה.

יישום הצביעה

מומלץ לעבוד עם סיד מסוג בונדרול ועם צבע לבן אקרילי. יש לעבור על הקירות ולזהות חורים ונקבים אותם יש לסתום עם שפכטל אמריקאי. לאחר שהקיר קיבל שכבה חד ממדית של עובי, יש ליישם סיד לבן באמצעות מברשת קטנה או רולר. עם המברשת הקטנה עברו על הפינות שבין הקירות והתקרה על מנת להטמיע שם צבע חדש. מעל הסיד שי ליישם את הצבע הלבן, הפעם תוך שימוש ברולר. עברו עם המברשת על הפינות והפאות השונות – ויש לכם דירה צבועה הממתינה לדייר הבא.

כלי עבודה מומלצים

  1. דלי צבע
  2. סיד או בונדרול.
  3. כלי צביעה: מגש לצבע, דלי מים.
  4. רולר ומברשת.

במידה והצבע מכיל תערובת מים, ניתן ליישם אותו ישירות באמצעות הרולר, ללא מים משלכם. במידה והצבע אינו מכיל מים, יש למהול אותן עם מים בדלי עד לקבלת שכבה סמיכה, אותה יש לבזוק למגש ולקחת עם הרולר או המברשת לצרכי צביעה בפועל.

צביעת דירה שכורה
צביעת דירה שכורה
לפתיחת צ'ט
צריכים עזרה?
אביב צבעים
שלום לך,
איך אנחנו יכולים לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן