חברת אביב צבעים פעילה בתחום הצבע והשיפוצים
למעלה מ 30 שנים

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים| או חייג/י: 0502155220

צביעת דירה 3.5 חדרים

מחיר צביעת דירה 3.5 חדרים נקבע על בסיס פרמטרים רבים, בדומה לדרך שבה נקבע מחיר צביעת בית פרטי.

במאמר זה נספק לכם מידע שימושי על צביעת דירה 3.5 חדרים. החל מבחירת חומרי הצבע שיספקו לכם את הגימורים והעיצובים שאתם מתכננים ועד לעלות הפרוצדורה, יינתנו כאן פרטים מעניינים ביותר שישפכו אור על נושא הצבע הביתי.

כאן אנו נחלוש על כל האספקטים המקצועיים שעליכם לדעת ולהכיר בטרם הסדרת הפרויקט.

מקיר לבן לקיר בצבע

דיירים רבים בוחרים להשאיר את הקירות שלהם בצבע לבן. זה מאפשר להם להישאר על הצד הבטוח, לא לקחת "הימורים" על גוון שאולי לא יתאים וחוסך להם חרטות מיותרות.

חרם, חשוב להבין שהנושא הרבה יותר הפיך ממה שאתם חושבים. אל תחששו להעז, ואל תפחדו לשנות את המציאות הדקורטיבית, אם אתם סבורים שזה מה שנדרש. התבוננו בחדר שברצונכם לשנות לו את העיצוב והשוו את צבעי קירותיו לצבעי הרהיטים ולפרופילי החלונות, לצבעי הדלתות ולמשקופי המדרגות שבסביבה.

השוואת הקירות לאובייקטים קבועים אחרים מאפשרת לכם להגיע בצורה ברורה ביוצר למסקנה האם הצבע הלבן של הקיר אכן מתאים או שנדרש שינוי, ואם הוא נדרש – מהו הצבע הנחוץ?

בתעשיית הצבעים, ניתן להפיק עבורכם מעל 1,500 גווני צבע אקריליים ועוד 48 גוונים מינרליים טבעיים.

לבחור את עיצוב הקיר שתמיד חלמתם עליו

קיר צבוע הוא לא רק כזה שמשנה את הגוון שלו, אלא גם את הטקסטורה ואת הגימור שלו. הקיר יכול להישאר חלק או במרקם מפוצע ומחוספס, עם עיצוב דמוי חיפוי אבן טבעית או כזה שנראה כמו בטון חלק.

אתם, כמתכנני העיצוב, יכולים לבחור האם הקירות שלכם יעוצבו עם שליכט אקרילי עם הגנה מפני סדקים, ברמות גימור שונות, M30 לגימור עדין במיוחד ועד M300 לגימור מחוספס, עם עמידות בתקן הישראלי 1731.

ניתן לבחור טקסטורה כפרית מסדרת "ווגה", סדרת טיח מינרלי המאפשרת בחירה מתוך 48 גוונים בעיצובים שונים, דמויי אבן טבעית אותנטית. ניתן לבחור תערובת טיח המשלבת בין 2 המוטיבים, ומכילה גם חומרים אקריליים חלקים וגם חומרים מינרליים לעיצוב אותנטי. תערובת זו נקראת "נטורה" וניתן לבחור מעל 1,500 גוונים במסגרתה בשתי רמות גימור, G2 החלקה, ו- G3 המחוספסת.

כמה זה עולה לנו

מחיר צביעת דירה 3.5 חדרים תעלה לכם 1,450-3,950 ₪.
עבור צביעת דירה מחיר נקבע על פי רמת האכלוס. כשהדירה ריקה, העלות פחותה. ניתן לצבוע ללא התקרה ולקבל מחיר נמוך מן הממוצע.

בואו להסדיר את פרויקט צביעת הדירה שלכם בחברה מקצועית, עם תוצאות עיצוב מרחיקות לכת! אנו מתמחים למעלה מ-30 שנה במגוון עבודות צבע – מצביעה חיצונית לוילות ובתים פרטיים, למשרדים ודירות מגורים.

לפתיחת צ'ט
צריכים עזרה?
אביב צבעים
שלום לך,
איך אנחנו יכולים לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן