חברת אביב צבעים פעילה בתחום הצבע והשיפוצים
למעלה מ 30 שנים

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים| או חייג/י: 0502155220

צביעת וילה מבחוץ

צביעת וילה מבחוץ נשמע כמו משימה פשוטה שכל צבעי יכול לבצע. האמת היא, שכאשר אנחנו מבצעים עבודות צבע חיצוניות, כמו צביעת בניין, יש דברים חשובים שאנחנו מקפידים עליהם במיוחד, והעיקר הוא בחירת חומר איכותי ועמיד לשנים.

צביעת חיצונית רק עם טיח ווגה

בואו לצבוע את הבית הפרטי שלכם עם טיח ווגה איכותי אשר ייצור מציאות דקורטיבית שונה לחלוטין מהקיימת. עם טיח ווגה אתם זוכים לצביעה מינרלית איכותית שתהפוך את הקירות שלכם למטויחים בסגנון הכפרי האותנטי. הציפוי ייראה כמו אבן טבעית, גם אם קירותיכם עשויים בטון ולא מכילים חיפויים.

מהם היתרונות של טיח ווגה עבור צביעת וילה מבחוץ, ומדוע בעלי בתים פרטיים מתחילים להזמין סגנון צביעה זה בהמוניהם?

הענקת תחושה חמה וייחודית

עם טיח ווגה של נירלט אתם מעניקים לבית שלכם מראה מרגש במיוחד. עיצוב האבן הטבעי נוצר בעקבות המינרלים שעל תערובת צבע זו. ליישום בעובי של 5 עד 20 מ"מ – לבחירתכם. הטיח יכול לכסות עבודות צביעה קודמות, כולל כאלו שנעשו בהן טעויות בולטות. ניתן לשלב הן על טיח שחור והן על טיח מותז. הלקוח יכול לבחור את הגוון מתוך 48 צבעי נירלט.

הצגת מבנה בית מרשים

מבלי לבצע משימת בנייה אחת, הקיר שלכם ייראה בנוי לחלוטין, תוך שיוצגו בו פיתוחים הנובעים כולם מהמינרלים של הצבע. בכך, לא זו בלבד שהסדרתם צביעת וילה מבחוץ, עיצבתם את הבית שלכם בסגנון יוקרתי במחיר נמוך משמעותית ממחירו של פרויקט חיפויים. בכך, אתם מממשים קירות וילה מפוארים דמוי-חיפוי תוך התחייבות למינימום הוצאה.

ניתן ליישום חד שכבתי

תערובת ווגה היא מהבודדות שבשכבה אחת ניתן לסיים באמצעותה פרויקט צביעה שלם. המשמעות היא כזו: סיימתם לבנות וילה חדשה או יד ראשונה? אין צורך בהכנות לצבע. ניתן ליישם ישירות על הקירות! תערובת זו נחשבת לאחת העמידות ביותר גם במזג אוויר קשה, לא דוהה ולא משנה את הטקסטורה בעקבות מגע-רטיבות.

ניתן ליישום גם בחדרים אותנטיים בתוך הבית

צביעת וילה מבחוץ עם תערובת ווגה היא מהלך פופולארי וכדאי. ניתן ליישמו גם בחדר הרחצה שלכם, בשירותים ובמגוון חדרי שירות. הצבע משרה את המראה הכפרי האותנטי בכל מקום בו הוא נמצא ועל כן מזכה את הדיירים בעיצוב חסר תקדים. בואו לשנות את עיצוב חדרי הבית שלכם וליצוק לתוכם את כל שמתבקש למראה ייחודי ואותנטי.

פנו לחברת הצביעה אביב צבעים למידע נוסף על צביעת וילה מבחוץ: בחירת גימור, מחיר ופרוצדורה!

לפתיחת צ'ט
צריכים עזרה?
אביב צבעים
שלום לך,
איך אנחנו יכולים לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן