חברת אביב צבעים פעילה בתחום הצבע והשיפוצים
למעלה מ 30 שנים

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים| או חייג/י: 0502155220

צביעת חדרי מדרגות

פרויקט צביעת חדר מדרגות מאפשר לכם להגשים שתי מטרות במקביל – תיקוני צבע המהווים שחזור של המראה הקיים, שדרוגי צבע לשינוי הטקסטורה ואף צביעה מחדש, כולל שינוי מלא של הגוון. צביעת חדרי מגרגות מקצועית על ידי חברה המתמחה בעבודות צבע תסייע לכם לבצע כל שינוי שתבחרו, בקלות וביעילות.

אם בכל זאת בחרתם לצבוע את חדר המדרגות שלכם לבד ואתם מעוניינים להכיר את עולם צבעי הקירות והאריחים ולבחור את החומר האידיאלי עבורכם? במאמר זה אנו מספקים את כל מה שאתם צריכים לדעת בנושאים אלו.

בחירת סוג הטקסטורה

טקסטורת הצבע נקבעת על פי הרכב חומריו. או שזהו הרכב אקרילי או שזהו הרכב מינרלי. בהרכב אקרילי, הנוסחה הבסיסית של הצבע מתבססת על מראה עדין המחקה את מראה הקיר החלק, בעוד שבהרכב מינרלי מוענק עיצוב מחוספס דמוי אבן, גם אם מגע הקיר חלק, למעשה. כשמדובר בצביעת חדרי מדרגות אנו ממליצים שתבחרו בטקסטורה אשר ניכר כי היא המתאימה והחדה ביותר בעיצוב שלה עבור חדר המדרגות שלכם.

צביעת חדר מדרגות

בחירת סוג הגימור

בכל משפחת צבעים, מהאקרילית ועד למינרלית, ניתן לבחור בסוג הגימור אשר יעשה את השינוי ויביא את הבשורה לחדר המדרגות שלכם. כך, למשל, בסדרת הצבעים "צבעוני" בגימור האקרילי של נירלט, ניתן לבחור בדגם הצבע המעודן M30, לצד דגמי M150, M200 ו- M300 המחוספסים יותר.

ככל שערכו המספרי של הצבע יותר גבוה, כך רמת החספוס שלו יותר גדולה. לכן, M300 הוא חומר הצבע האקרילי המחוספס ביותר. בתחום צבעי המינרל ניתן לבחור בין עובי שונה, מ- 5 מ"מ ליישום שכבה דקה ועד 20 מ"מ בשכבה העבה יותר.

שילוב חומרי צבע מסוגים שונים

לעתים, שילוב זה ניכר כמתאים ביתר עבור חדרי מדרגות. כזה הוא למשל השילוב "נטורה" אשר מתבסס על תערובת חלקה מבית היוצר של הצבע האקרילי, לצד תבנית כדמוית-אבן שמגיעה אלינו מהצבעים המינרליים.

החומר "נטורה" של חברת נירלט מכיל הן יסודות אקריליים והן יסודות מינרליים ועל כן הוא מאפשר לדיירים ליהנות מחדר מדרגות המשלב את שני האלמנטים הללו גם בפאן הדקורטיבי. ניתן לבחור גוון זה מתוך סדרה של 1,500 גווני צבע עבור בתים וחדרי מדרגות.

צביעת חדרי מדרגות עם אביב צבעים

בואו לממש פרויקט צביעת חדרי מדרגות מרשים בבניין שלכם ולהבטיח את איכות חומרי הצביעה לעוד שנים רבות ופוריות. כחברה המתמחה בצביעת בבניינים ומשרדים אנו מבטיחים לכם עבודה מקצועית, ליווי צמוד מטעם מומחים וניקיון בסיום התהליך.

צרו קשר למידע נוסף!

לפתיחת צ'ט
צריכים עזרה?
אביב צבעים
שלום לך,
איך אנחנו יכולים לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן