חברת אביב צבעים פעילה בתחום הצבע והשיפוצים
למעלה מ 30 שנים.

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים| או חייג/י: 0502155220

צביעת משרד בתל אביב

צביעת משרדים מכניסה אור, צבע ואופי לחלל העבודה. פעמים רבות מבקש היזם ליצור במשרדו חזון דקורטיבי שובר שוויון ובעיקר, משנה שגרה. הוא יכניס לחדרים את הריהוט היקר ביותר, יתלה ריפודים חדשים על כורסאות האורחים ואפילו יערוך את השולחן עם מפות מעצבים רקומות. האמת היא שהסוד האמיתי נמצא בקירות שלכם.

אם בעבר קיר גבס או בטון בצבע לבן היוו אפשרות כמעט בלעדית, כיום עומדות בפנייך מגוון אופציות למימוש עיצוב חד כתער. לא מדובר רק בשינוי הצבע מלבן לגוון אחר כמו תכלת או ירקרק, אלא גם בשינוי הטקסטורה ובעקבותיה – שינוי בגימור הקיר.

הקיר שלכם יכול להפוך לדמוי-אבן, לקיר חלק שייראה כמו-חדש, ואפילו לכזה שמעוצב כמו בערים עתיקות ובכפרים אותנטיים; כל זה מבלי לתלות אפילו בריק אחד על הדפנות, עם שימוש בתערובות צבע שעושות פלאים!

הצבעים שיצקו אופי בקירות המשרד שלכם

תערובת צבע חלקה ובוהקת מחומרים אקריליים או תערובת ווגה מינרלית בעלת מראה אותנטי של אבן? ניתן לבחור גם תערובת נטורה המשלבת בין האלמנטים. בכל אחד מסוגי הצבעים – אפשר להגדיר את רמת הגימור הנחוצה.

סדרות בעלות ערכים מספריים נמוכים (למשל M30 או M100 בסדרה "צבעוני" האקרילית של נירלט או G2 בסדרת ה- "נטורה") ייצגו בדרך כלל גימור חלק, בעוד מספרים גבוהים כמו M150 או G3 בהתאמה, יביעו על הקירות שלכם גימור מחוספס ומפוצע.

לחיות את החלום עם מעל 1,500 גווני צבע

בסדרות האקריליות "צבעוני" ו- "נטורה" (המשלבת גם חומרים מינרליים) ניתן לבחור מעל 1,500 גוונים. בסדרת "ווגה" המינרלית הטהורה ניתן לבחור 48 צבעים אפשריים לקיר שלכם. כשאתם משנים לקיר את הצבע אתם משנים לו את האופי ויוצקים בחדר אווירה שונה לחלוטין מזו שהכרתם.

בואו לבחור את הצבעים המושלמים עבור המשרד שלכם!

כך מומלץ לתכנן פרויקט צביעת משרד

כשאתם מקבלים החלטה לממש פרויקט צביעת משרד בתל אביב, מומלץ לתכנן באיזה גוון צבע אתם מעוניינים שזה יתבצע, לבחור לו טקסטורה אקרילית, מינרלית או משולבת ולדבוק בגימור הרצוי, חלק או מחוספס, בכל אחת מהאפשרויות.

צוותים מקצועיים מטעם חברת צביעה יממשו עבורכם את הפרויקט ביעילות רבה, תוך ביצוע עבודות ניקיון בסיום. הם יספקו לכם טיפים לבישום מהיר של החדרים ובכך יסייעו לכם לחזור לשגרה במהרה!

צביעת משרד בתל אביב עם חברת אביב צבעים

חברת אביב צבעים מתמחה בכל סוגי עבודות הצבע מעל ל-30 שנה, בעלת ניסיון עשיר בצביעת משרדים במרכז ותל אביב בפרט. נשמח לסייע, לייעץ וכמובן – לצבוע את המשרד שלכם! אל תהססו ליצור קשר עוד היום.

דילוג לתוכן