צביעת מבנה המגורים היא אחת המשימות המורכבות שישנן בנדל"ן. מורכבותה של משימה זו אינה מסתכמת רק בבחירת הגוון אלא גם בהטמעת הטקסטורה והגימור הנכונים לפרויקט שלכם. בנוסף, ישנו אלמנט של בידוד ואווריריות. האם בידוד-חדירות (מים) של חומר מסוים בהכרח מקטין את סף האווריריות ונידוף האדים? במאמר זה אנו נתייחס לסוגייה וננחה את הקוראים כיצד מומלץ לגבש גוון צביעת בתים אשר יתאים במדויק לצרכים שלהם.

פרויקטים חיצוניים: צביעת וילות ובניינים מבחוץ

צביעת וילה מבחוץ וצביעת שלדה של בניין הם 2 פרויקטים שניתן לבצע על ידי חברה לצביעת בתים. הדבר מומלץ לעשייה באמצעות צבע ייחודי שנקרא צבע "ווגה". צבע זה מבוסס על מינרלים ולא על חומר אקרילי. הוא בעל כושר חסינות אדיר מפני כל המכשולים, כולל מגע עם רטיבות, ללחות וגשמים. בנוסף, ניתן לבחור עבורו עובי מ- 5 מ"מ ועד 20 מ"מ להבטחת נוכחות דקורטיבית ברמה הנדרשת. הווגה הוא אחד החומרים היעילים ביותר בתחום הצביעה. כשמיישמים אותו על בניינים, ניתן להביא אותו במגע ישיר עם שלד הבניין ללא ביצוע עבודות הכנה כלל ועיקר. כך נהוג לעשות גם לאחר תחילת בניית בית פרטי, צמוד קרקע.

פרויקטים בתוך הבית: צביעת חדרי מגורים ושירות

בהליך צביעת חדרי מדרגות או מגורים, חברה לצביעת בתים ממליצה על התערובת האקרילית. תערובת זו מגיעה במרקם חלק מאד, בעדינות מרבית בשם M30, אך מי שמעוניין לחספס את התערובת ולהפוך אותה לבעלת מרקם גס, יכול לבחור בדגמים M100, M150, M200, או M300, שמהווה את חומר הצבע מהבולטים ומהמחוספסים ביותר בתעשייה. בתחום צביעת חדרי השירות, נהוג להסתמך על צבע מינרלי, כזה אשר דומה לצביעה החיצונית, או על תערובת המשלמת אלמנטים מינרליים עם אקריליים, כמו למשל "נטורה" של חברת נירלט. כך, אתם נהנים ממגוון עשיר של טקסטורות וגימורים בחדרי השירות שלכם.

הזמנת עבודות צבע, הלכה למעשה

מומלץ לבדוק אצל חברה לצביעת בתים מהן אפשרויות הבחירה שלכם ולבדוק שהן מתאימות לעיצוב הבית. חשוב לעשות זאת בבטחון מלא, ומתוך ידיעה שניתן לתקן זאת, אם אתם חשים כי הבחירה אינה ודאית ואינה סופית. את הזמנת העבודות יש לבצע תוך פירוט החדרים המבוקשים וסוגי הצבעים. נציגי חברה לצביעת בתים יממשו את הצביעה באופן מקצועי ויעיל ויספקו לכם תוצאות מנקרות עיניים.