מעוניינים לספק למשרד שלכם את ההוד וההדר העיצוביים הייחודיים? עשו זאת באמצעות צביעה מחדש של הקירות. מעטים יודעים, אבל שינוי הצבע אינו רק שינוי הגוון. זה מצביע גם על שינוי בטקסטורה ואפילו בגימור הסופי שלה. בעולם צבעי הקיר, החומרים מתחלקים בין אלו שמבוססים על אקריל ועל כן הם נקראים צבעים אקריליים לבין אלו שמסתמכים על מינרלים ועל כן נקראים צבעים מינרליים. בעוד אשר צבעים אקריליים משתנים זה מזה בהתאם לרמות החספוס שלהם, החל מ- M30 מסדרת "צבעוני" של נירלט, ועד ל- M300 המחוספס באותה סדרה, צבעים מינרליים משתנים בהתאם לעובי. הם תמיד יציגו את המראה הכפרי האותנטי, אבל אם מתבוננים מקרוב, ניתן לגלות כי אפשר לבחור את רמת העובי. צבע מינרלי ניתן לבחירה בין שכבת יישום של 5 מ"מ לבין שכבת יישום של 20 מ"מ.

צביעת חדרי מדרגות ועליות גג

ביישום פרויקט צביעת משרד בתל אביב, אנו דואגים גם למשימות שימלאו את החסר בכל מקום, כולל בחדרי שירות, מדרגות ועליות גג. בפרויקט צביעת חדרי מדרגות, למשל, ניתן לבחור בין עיצוב אקרילי במרקם חלק יחסית, לבין עיצוב דמוי אבן, המבוסס על מינרלים טבעיים. פיזורם יוצר מראה מחוספס טבעי], שאינו נראה מלאכותי, בדיוק כפי שנראית אבן. עיצוב מסוג כזה מחדד מאד את המראה של חדר המדרגות שלכם והופך אותו לייחודי ביותר.

צביעת חדרי עבודה משרדיים

ניתן ליישם בכל חדר עבודה, ממתחם עבודה משותף ועד לחדרי עבודה בודדים ופרטיים – מגוון אופני צביעה, החל מצביעה על בסיס אקרילי חלק ועד צביעה דמוית-אבן בעלת חומרים מינרליים. כשאתם בוחרים צביעה אקרילית, ניתן להגביר את האותנטיות שבתהליך באמצעות הדגשת רמת הגימור (החספוס) המבוקשת, אך מי שמעוניין שאלמנט זה ייראה טבעי, ולא מלאכותי, צריך לבחור ביישום צביעת משרד בתל אביב על בסיס חומר מינרלי.

עבודה מהירה ויעילה בכל פרויקט

אנו נתייצב במשרד שלכם ונממש את פרויקט צביעת משרד בתל אביב ביעילות ובקלות, בהתאם למתוכנן בלוח הזמנים. בסיום הפרויקט, נספק מספר טיפים להתנהלות חכמה עם צבע, נידוף מהיר מהחלונות וחזרה מהירה לשגרה.

פנו אלינו למידע נוסף על צביעת משרד בתל אביב: מחיר, סוגי טקסטורות וגימורים ובחירה חכמה של סוג העבודה!