חברת אביב צבעים פעילה בתחום הצבע והשיפוצים
למעלה מ 30 שנים

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים| או חייג/י: 0502155220

צביעת בניין

צביעת בניין היא משימה פשוטה לבעל ניסיון ומקצוען בתחום עבודות הצבע. לאלו שאינם מתמחים ומתורגלים בעבודות מסוג זה כדאי לחקור ולברר כמה שיותר מידע בנושא בטרם תיגשו למשימה. בפוסט הבא נשתף אתכם בטיפים לצביעת דירה שכורה או בניין בצורה טובה, אפילו מקצועית בעצמכם. נתחיל מהצבע:

צבע ווגה – אידיאלי לצביעת בניין

צבע ווגה הוא אחד החומרים המומלצים לצביעה יצירתית, אדריכלית ומרשימה במיוחד של בניינים חדשים כישנים.

לצבע תכונות תיקון מרשימות המאפשרות הצגת קיר כמו חדש, גם אם מצבו הנוכחי מצביע על טעויות צבע וגמר. שנית, בשל היותו צבע מינרלי הוא מאפשר לכם ליהנות ממראה דמוי אבן-טבעית מבלי להשתמש בחיפוי תואם.

שלישית, הוא מהבודדים שמרכיב ההכנה לקראת השימוש בו דל עד כדי לא קיים. ניתן ליצוק את הצבע כשכבת חומר ראשונה ללא הכנה וליהנות מיציבות החומר לטווח ארוך, כולל חסינות מלאה מלחות וגשמים.

בחרו את מידת העובי המתאימה וצאו לדרך

שכבת העובי של צביעת בניין עם צבע ווגה מתאפשרת לבחירה בין 5 ל- 20 מ"מ. בכך, אתם נהנים מקירות בעלי עובי שונה הבא לידי ביטוי בעיצוב שלהם. מאד מומלץ לבחור בקיר בעל עובי שניכר כמתאים לבניין ולתשתיותיו. לפרטים, התייעצו עם מומחי צביעה מוסמכים.

בחרו את גוון הצבע המבוקש

ניתן לבחור מבין 48 גווני צבע ממניפת הצבעים של נירלט וליהנות ממראה-בניין מעוצב ביותר, שובר שוויון ממש. בחרו את מרקם הצבע הרצוי לכם מבחינת טקסטורה והתחילו לעצב את  הבניין על פי המתוכנן, כשלצידכם צוות עובדים מוכשר שיחתור להשלמת משימה זו בקדחתנות.

 

מתערובות הצבע היחידות שלא מצריכות הכנה בצביעה

לא זו בלבד שניתן לסיים את תהליך צביעת הבניין בשכבה אחת, גם בה – לא נדרשת בכלל הכנה. זהו צבע שניתן לבזוק אותו ממש על שלד הבניין וליצור את שכבת היישום החיצונית במיידי. בחירה בעובי המתאים לצבע החדש של לבניין, כפי שהוסבר לעיל, מאפשרת לכם ליהנות מעיצוב ופונקציונאליות ממשיים.

יישום על ידי צוותי עבודה מקצועיים

אם בחרתם להעזר בחברת צביעה מקצועית – חשוב לבחור ספק צביעת בניין שיישם עבורכם עבודה מקצועית, חלקה ומהירה אשר יגולמו בה כל היסודות לצביעה נבונה וחכמה.

כאן ניתן להסדיר צביעת בניין כמחלקת רכש, או כחברת ניהול פרויקטים בענף הנדל"ן. צוותי עבודה מקצועיים יסייעו לכם להתגבר על כל המכשולים שבהשלמת צביעת הבניין ולהסדיר עבורכם מבנה בעל מראה ייחודי ואותנטי. עם צבע ווגה אתם יכולים להבטיח עיצוב מרשים במיוחד לבניין שלכם, יישום קל ועלויות נמוכות.

לפרטים נוספים אודות יישום צביעת בניין, פנו אלינו!

לפתיחת צ'ט
צריכים עזרה?
אביב צבעים
שלום לך,
איך אנחנו יכולים לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן